Pracovný stôl RUN, PO, 3S, 120x64,5-130,5x80 cm, buk/sivá

Dostupnosť
Nedostupné
598,10 €
717,72 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Písací stôl Hobis Run MSR 3M 1200 - buk/sivá

 

Popis produktu

• univerzálny stôl s dvojmotorovým pohonom
• elektrický zdvih vám zaistí optimálne nastavenie výšky stola voči vašej postave a umožní striedať pracovnú pozíciu posediačky a postojačky
• stoly majú nosnosť 60 kg pri rovnomernom zaťažení
• káblovými priechodkami zvediete elektrické káble (napr. od monitora alebo lampičky) z pracovnej plochy pod stolovú dosku
• tam ich umiestnite do pripravených káblových príchytiek, a tak vám káble nebudú nikde visieť a prekážať
• troj-segmentová podnož má rozsah zdvihu 64,5 - 130,5 cm a je určená pre postavy od 125 do 190 cm

Stôl RUN je dostupný, efektívny a ergonomický pomocník do vašej kancelárie. Má plynulo elektricky nastaviteľnú výšku pracovnej plochy. Jednoducho, stlačením tlačidla ovládača, si stôl nastavíte podľa momentálnej potreby na prácu v sede alebo v stoji.

Dlhodobé sedenie je pre človeka neprirodzenou polohou. Stoly RUN Vám umožnia vykonať vítanú zmenu a pokračovať v práci v stoji. Ruky zostávajú podopreté a oproti sedeniu dochádza k pretiahnutiu nôh. Zlepší sa vám krvný obeh a zamedzíte vzniku chorôb pohybového aparátu súvisiacich so sedavým zamestnaním.

Stolová doska má hrúbku 25 mm. Nosnosť stola je 60 kg. Podnož stola je 3-segmentová a umožňuje nastaviť výšku v rozmedzí 64,5 -130,5 cm. Stoly Run majú plynule elektricky nastaviteľnú výšku a sú k dispozícii so základným ovládačom (ZO) alebo pamäťovým ovládačom (PO), v ktorom možno uložiť 4 rôzne nastavenia výšky stola. Rýchlosť zdvihu pracovnej dosky je 35 mm/s. Stoly majú tichý chod a jednoduché ovládanie, plynulý rozjazd a dojazd. Bezpečnostný systém antistop zabezpečí prerušenie pohybu stola v prípade otrasu alebo nárazu do prekážky.

Stôl dodávame v demonte, starostlivo zabalený v niekoľkých balíkoch. Súčasťou balenia je prehľadný návod na montáž. Farebnosť je ilustratívna.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty