Cleanfit ultrakoncentrát - Prací gél 1 l (100 PD)

Dostupnosť
Skladom 10+
24,99 €
29,99 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Ultrakoncentrovaný 10-zložkový tekutý prací gél pre domácnosti aj profesionálov pre náročné požiadavky starostlivosti o bielizeň. S príjemnou vôňou sviežich citrónov a s praktickou odmerkou. Obsah tenzidov 50%. 5x vyšší obsah účinných látok ako bežné prípravky.

Ultrakoncentrát je určený pre bielu, farebnú aj citlivú bielizeň zo syntetických tkanín (Goratex, mikrovlákno). Vhodný aj na pranie vlny a hodvábu. Neobsahuje alkálie, enzýmy, oxidačné bieliace chemické prípravky, opticky zjasňovacie prípravky a ďalšie aditíva, ktoré môžu spôsobiť alergické príznaky a dokonale tak chráni aj farby a materiál. Optimalizovaným zložením je určený pre akúkoľvek tvrdosť vody a teplotu prania od 30-95°C. Neobsahuje alergizujúce izothiazolíny.

ÚČINNÉ LÁTKY:
kyselina benzénesulfónová 4-c10-13-sek-alkyl deriváty, zlúčeniny s trietanolamínom, 15-30% neiónových tenzidov, > 30% aniónových tenzidov, parfum (citronellol, linalool, limonene), konzervant (benzyl alcohol).

 

Návod na použitie

Naplňte bubon práčky bielizňou. Dbajte na pokyny označenia na textílií. Na každých 5 kg bielizne použite 10 ml neriedeného ultrakoncentrátu. Pri silnom znečistení použite dávku 20 ml. Pri ručnom praní použite 10-20 ml prípravku na 10 l vody, podľa stupňa znečistenia bielizne.

Značka Cleanfit
Množstvo v balení 1 KS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Skladom HY999829 29